Home / Rosa / Praca

Kierownik Regionu - dział handlowy

Miejsce pracy: Radom (siedziba) + wyznaczony region

Opis stanowiska:
• Aktywne pozyskiwanie klientów zainteresowanych budową HAL STALOWYCH (wraz z elementami towarzyszącymi)
• Prowadzenie prezentacji i rozmów handlowych
• Realizacja założonego planu budżetowego
• Wdrażanie strategii marketingowo-sprzedażowej
Wymagania:
• Wykształcenie budowlane / Absolwent Wydziału Budownictwa
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Wiedza z zakresu budownictwa przemysłowego
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym
• Prawo jazdy kat. B
• Biegła znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)
• Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
• Mile widziane doświadczenie podobnym stanowisku
Cechy interpersonalne:
• Predyspozycje handlowe / umiejętności negocjacyjne
• Umiejętność prowadzenia prezentacji
• Dobra organizacja czasu pracy, samodyscyplina
• Komunikatywność
• Umiejętność estetycznego postrzegania przedmiotów
• Uczciwość
• Nastawienie na osiąganie wyznaczonego celu
Oferujemy:
• Niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w dynamicznym i młodym zespole
• Stabilne zatrudnienie
• Dobrą atmosferę pracy
• Udział w realizacji dużych projektów z zakresu budownictwa przemysłowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj lub wysyłając CV + list na adres praca.handlowy@rosahale.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez RO.SA.-HALE Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych
osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Nasze realizacje